Пісок у нирках

Пісок у нирках

це початкова форма нефролітіазу, або сечокам’яної хвороби
Дане захворювання зустрічається в будь-якому віці, починаючи від дітей і закінчуючи людьми похилого віку. Але статистика все ж виділяє основну групу ризику – людей від 25 до 50 років. Так званий пісок в нирках може про себе нагадувати хворобливими і вкрай неприємними відчуттями, а може і зовсім бути непомітний. Все залежить від багатьох нюансів.

Симптоми

  • Гострий біль у нирках при сечовипусканні
  • Прояви нудоти та блювотиння
  • Кров і частинки піску в сечі
Пісок в нирках не завжди має явні симптоми. Особливо часто, не виникає дискомфорту при наявності в нирках піску у жінок. Все це завдяки анатомії сечівника, який в жіночому організмі набагато коротший і ширший. Тому незначний пісок і непомітний при сечовипусканні.

Іноді пісок в нирках виявляють абсолютно випадково на ультразвукової діагностики. Якщо ця проблема не турбує пацієнта, швидше за все йому просто буде призначений комплекс лікування. А ось в досить запущених випадках, при яскраво виражених симптомах, нерідко в якості лікування піску в нирках вдаються до оперативного втручання. Але благо, медицина не стоїть на місці, і ліки, які здатні розсмоктувати навіть середні за розміром камені в нирках, постійно вдосконалюються.

ПРИЧИНИ
які провокують виникнення піска у нирках

Спадкова
схильність

Проблеми
з нирками і органами

Незбалансований раціон харчування

Брак поживних
речовин та вітамінів

Зневоднення
організму

проблема
з обміном речовин

Якщо ця проблема все-таки торкнулася Вас, необхідно терміново йти до досвідченішого фахівця. Тільки спеціаліст знає, як правильно і ефективно виводити пісок з нирок. Він призначить відповідну дієту, курс лікування, розповість про можливі випадки захворювання і усі дрібні нюанси лікування.

Допомога при піску у нирках

Обмежити солодке харчування
Виключити вживання алкоголю
Правильний раціон харчування
Регулярний прийом питної води
Необхідна консультація лікаря
*«Інформація призначена для ознайомлення та не повинна використовуватись для встановлення самостійного діагнозу»
Уролесан®–комбінований препарат рослинного походження. Складові препарату Уролесан® зменшують запальні явища в сечовивідних шляхах та нирках, сприяють посиленому кровообігу нирок та печінки, мають діуретичну, антибактеріальну, жовчогінну дію, утворюють захисний колоїд у сечі та нормалізують тонус гладкої мускулатури верхніх сечовивідних шляхів та жовчного міхура.

Уролесан® створює захисний колоїд в сечі, сприяє утворенню частинок, які оточують молекули кристалоїдів, запобігаючи їх випадінню в осад та з'єднанню між собою (тобто запобігає утворенню піску та каміння в нирках).
Уролесан® збільшує виділення сечовини та хлоридів, сприяє виведенню дрібних конкрементів та піску з сечового міхура та нирок.

Уролесан® (краплі) швидко всмоктується, дія його починається через 20-30 хвилин і триває 4-5 годин. Максимальний ефект настає через 1-2 години.
У клінічному дослідженні було доведено, що прийом препарату Уролесан знижує ризик виникнення рецидивів циститу у 2,5 рази1!
Купити