Уролесан® – історія розвитку

1976 рік – Авторським колективом Івано-Франківського медичного інституту під керівництвом професорів Федора Мамчура і Євгена Нейко розроблено засіб для лікування сечокам’яної хвороби, гострих і хронічних калькульознихпієлонефритів, холецеститів, ниркових та печінкових коліків, що отримав назву «Урохолесан». Створенню препарату передували клінічні і доклінічні дослідження, що виявили спазмолітичну, діуретичну, протизапальну, жовчогінну, літогінну та антисептичну дію Уролесан®.1981 рік – препарат Уролесан®отримав реєстраційне посвідчення та був впроваджений у виробництво на Львівському хімфармзаводі.

1992 рік – розробники препарату Уролесан® були нагороджені державною премією України в галузі науки і техніки.

2005 рік – фахівці Галичфарм розширили можливості застосування Уролесан® завдяки випуску дитячої форми – сиропу.

2009 рік – випуск форми випуску – капсули. Фахівцям дослідного центру «Галичфарм» та «Київмедпрепарат» сумісно із вченими Тернопільского державного медичного університету завдяки унікальній розробці вдалося надати легким ефірним оліям твердої лікарської форми.

Сьогодні виробники препарату «Уролесан» слідкують строгим нормам по стандартизації і сертифікації та розробці продукту, щоб забезпечити якість і послідовну роботу застосовуючи суворі вимоги сучасної науки до природної медицини.

40 років історії створюють бездоганну репутацію препарату Уролесан®, що лікує покоління.

Купити