Уролесан® – історія розвитку

1976 рік – Авторським колективом Івано-Франківського медичного інституту під керівництвом професорів Федора Мамчура і Євгена Нейко розроблено засіб для лікування сечокам’яної хвороби, гострих і хронічних калькульознихпієлонефритів, холецеститів, ниркових та печінкових коліків, що отримав назву «Урохолесан». Створенню препарату передували клінічні і доклінічні дослідження, що виявили спазмолітичну, діуретичну, протизапальну, жовчогінну, літогінну та антисептичну дію Уролесан®.1981 рік – препарат Уролесан®отримав реєстраційне посвідчення та був впроваджений у виробництво на Львівському хімфармзаводі.

1992 рік – розробники препарату Уролесан® були нагороджені державною премією України в галузі науки і техніки завдяки високій довірі серед споживачів та спеціалістів.

2005 рік – фахівці Галичфарм розширили сферу застосування Уролесан® завдяки випуску дитячої форми – сиропу.

2009 рік – випуск форми випуску – капсули. Фахівцям дослідного центру «Галичфарм» та «Київмедпрепарат» сумісно із вченими Тернопільского державного медичного університету вдалося надати легким ефірним оліям твердої лікарської форми – завдяки унікальній розробці та використання допоміжної речовини «NEUSILINUFL2».

Сьогодні виробники препарату «Уролесан» слідкують строгим нормам по стандартизації і сертифікації та розробці продукту, щоб забезпечити якість і послідовну роботу застосовуючи суворі вимоги сучасної науки до природної медицини.

40 років історії створюють бездоганну репутацію препарату Уролесан®, що лікує покоління.

Купити